Rodzinna firma w biznesie motoryzacyjnym

Wiedza, profesjonalizm i silna oferta produktowa

Już od niemal 32 lat specjalizujemy się w wyposażaniu warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych. Importujemy i dystrybuujemy narzędzia ręczne, pneumatyczne, specjalistyczne, wózki narzędziowe oraz urządzenia warsztatowe. Zbudowaliśmy najlepszy zespół ekspertów, tworząc jedną z najważniejszych polskich marek branżowych.


TECHSAM to wiedza, profesjonalizm i silna oferta produktowa. Od 1998 roku jesteśmy głównym przedstawicielem firmy Jonnesway w Polsce, a od 2012 roku tworzymy własną, autorską markę Quatros. Nasze kompetencje, wieloletnie doświadczenie i miliony sprzedanych narzędzi i urządzeń warsztatowych stały się wizytówką firmy zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

1 milion
sprzedanych produktów w roku 2023
Narzędzia stworzone przez specjalistów

Jonnesway to bogata oferta narzędzi ręcznych, pneumatycznych, specjalistycznych oraz wózków narzędziowych. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością w zakresie ergonomii, innowacji i designu, stając się wsparciem w codziennej pracy profesjonalistów. Najwyższą jakość marki potwierdza ponad 3000 punktów sprzedaży na całym świecie. Użytkownikami produktów Jonnesway są autoryzowane i niezależne warsztaty samochodowe, firmy z sektora rolniczego, jak również zakłady przemysłowe.
 
Wraz z rozwojem firmy zdecydowaliśmy się stworzyć własną markę. Była to odpowiedź na liczne potrzeby klientów, poszukujących ekonomicznej alternatywy – wysokiej jakości przy jednoczesnej konieczności optymalizacji kosztów. Tak powstał Quatros – seria narzędzi specjalistycznych oraz urządzeń warsztatowych, która już od ponad 12 lat cieszy się popularnością na rynku polskim i europejskim. 

Zaufali nam

Language