Historia TECHSAM

Dla nas TECHSAM to długa i piękna historia rodzinna, sięgająca 1991 roku. To właśnie wtedy rozpoczęliśmy naszą działalność na rynku lokalnym, specjalizując się w wyposażeniu warsztatów i stacji diagnostycznych. Wolny rynek, dynamiczne zmiany w kraju i nasze doświadczenie pozwoliły na szybki rozwój firmy – poszerzenie oferty oraz zbudowanie dobrego zespołu. Nasze sukcesy były jednocześnie sukcesami naszych partnerów biznesowych – ludzi, którzy tak jak my
z pasji stworzyli silny biznes.

 

1991

1993

Niemal od początku istnienia firmy bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich

 

 

Rozpoczynamy współpracę z Międzynarodowymi Targami Lubelskimi, w trakcie których dwukrotnie otrzymujemy wyróżnienia – złoty i srebrny medal AUTOSALON.

1997

 

1998 i 1999

Dwukrotnie zdobywamy tytuł Firmy Roku w konkursie Liderzy Motoryzacji – wyraz zaufania naszych partnerów biznesowych.

 

Rozpoczynamy import profesjonalnych narzędzi ręcznych i specjalistycznych marki JONNESWAY

1998

 

Tworzymy QUATROS

Własną markę narzędziową dla majsterkowiczów, pasjonatów motoryzacji, serwisów i stacji diagnostycznych.

2012

 

„For 20 years, we cherish each moment with Techsam no matter ups and
downs to hand in hand on the way to success.”

Joseph LiaoPresident JONNESWAY ENTERPRISE CO., LTD.

 

Gazele Biznesu

Kapituła Gazel Biznesu przyznaje nam corocznie wyróżnienie w kategorii najbardziej dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa.

2013

 

„We are proud of Techsam.

Our partnership is more intimate than ever.”

Joseph LiaoPresident JONNESWAY ENTERPRISE CO., LTD.

 

XVI Śmigłowcowe Mistrzostwa Świata

Rozwijamy nasze pasje i miłość do motoryzacji - sportów auto, moto i aero. Obejmujemy głównym patronetem XVI Śmigłowcowe Mistrzostwa Świata.

 

2015

 

2018

Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa plasuje nas wśród ogólnopolskich liderów branżowych. Decydujemy się na kolejne poważne zmiany ułatwiające klientom aktywną współpracę handlową. Rozpoczynamy budowę nowej siedziby firmy TECHSAM wraz z magazynem głównym.

 

2020

 

Nowa siedziba firmy Techsam

Magazyn główny oraz centrala marek Quatros oraz Jonnesway już gotowa! Nowoczesna odsłona naszego przedsiębiorstwa to kolejny krok do pozytywnych zmian w komunikacji.

2020

 

 

2021

Ważny moment w historii naszej firmy – 30-lecie TECHSAM. Od trzech dekad budujemy nasze doświadczenie branżowe zarówno w kraju, jak i za granicą. Doceniani przez klientów i pracowników jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!

Language